mojaporadnia.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pomoc w nagłych zachorowaniach i poza godzinami pracy Poradni

Email

Pacjenci, którym konieczne jest udzielenie szybkiej pomocy w nagłych zachorowaniach i zagrożeniu życia powinni kontaktować się z Pogotowiem Ratunkowym pod numerem 999. Jest to telefon alarmowy czynny całą dobę, również w godzinach pracy Poradni.

W soboty, niedziele i święta oraz w godzinach nocnych pacjenci, których stan zdrowia nie pozwala na oczekiwanie na rutynową wizytę w Poradni mogą zgłaszać się do poradni ALMED przy ulicy Piłsudskiego 32.

W przypadkach gdy pacjent z powodu stanu zdrowia nie jest w stanie dotrzeć do ambulatorium, możliwa jest konsultacja telefoniczna lub zgłoszenie wizyty domowej pod numerem telefonu:

44 724 69 47 

 

Statystyka

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 26198


Najświeższe wiadomości

Poradnia Rodzinna Jarosława Krawczyka powstała z przekształcenia istniejącej od 1996 roku Poradni Medycyny Rodzinnej nr 1 s.c. Jej tradycja wyrosła na dobrych wzorcach europejskiej medycyny rodzinnej i sięga 1996 roku, kiedy dzięki programowi PHARE w miejsce istniejącej wcześniej Poradni Rejonowej powstała jedna z pierwszych modelowych praktyk lekarzy rodzinnych w Polsce. Doktor Jarosław Krawczyk swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Anglii i w Holandii. Od 1997 roku, dzięki umowie z publicznym płatnikiem świadczymy BEZPŁATNĄ opiekę zdrowotną wszystkim ubezpieczonym pacjentom, bez względu na wiek, płeć i problem zdrowotny.