mojaporadnia.com.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jak zostać pacjentem?

Email

Zapraszamy do siedziby naszej Poradni w Tomaszowie Maz. przy ulicy Piłsudskiego 24 celem złożenia deklaracji wyboru lekarza i pielęgniarki. Odpowiednie formularze dostępne są w rejestracji Poradni. Nowi pacjenci otrzymają szczegółową informację o zakresie usług i organizacji pracy naszej praktyki. Jeśli posiadacie Państwo dokumentację poprzedniego leczenia prosimy o jej przyniesienie na pierwszą wizytę u lekarza.

 

Statystyka

Wyświetla ilość odsłon artykułów : 25649


Najświeższe wiadomości

W celu polepszenia organizacji pracy i skrócenia do minimum czasu oczekiwania na wizytę nasza Poradnia prowadzi system umawiania wizyt na określoną godzinę. Wizytę można umówić zarówno telefonicznie pod numerem 44 724-22-47 jak i osobiście w rejestracji Poradni.

Planowe wizyty rejestrowane są co 10 minut, ale niektóre problemy medyczne naszych pacjentów mogą wymagać poświęcenia im nieco więcej czasu, co może wydłużyć czas oczekiwania w poczekalni. Prosimy o wyrozumiałość w takich sytuacjach.

Jeśli z jakichś powodów wizyta nie jest już potrzebna prosimy o zgłoszenie tej rezygnacji. Umożliwi to innemu pacjentowi skorzystanie z wolnego terminu.